“mobineX-ի նվաճումները 2024 թվականին և ինչ է սպասվում 2025-ին”
Ընդհանուր տեղեկատվություն
2024-ը mobineX-ի համար լեցուն էր նոր ձեռքբերումներով: Այս տարի մեր ծառայությունները դարձան ավելի բազմազան և հարմարավետ, ավելացել են մեր բաժանորդները, ձեռք բերել ենք գործընկերներ, որոնց հետ համագործակցության արդյունքում մեր օգտվողները ստացան հետաքրքիր առաջարկներ: Նոր գագաթնակետերին հասնելու հետ մեկտեղ բախվեցինք նաև նոր մարտահրավերների, սակայն հաջողությամբ հաղթահարեցինք դրանք և կուտակեցինք valuable փորձ: Ակնհայտ է, որ 2025-ին էլ մարտահրավերների կբախվենք, քանի որ առջևում մեծ նպատակներ են սպասվում: Սակայն նախքան առաջ շարժվելը, ցանկանում ենք ավելի մանրամասն պատմել մեր հավատարիմ բաժանորդներին այս տարվա ձեռքբերումների մասին, որոնցից դուք էլ մի մասն եք: Այս ամենը ձեր աջակցությամբ հնարավոր չէր լինի:
Տարվա հիմնական ձեռքբերումներ
Այս տարվա կարևորագույն ձեռքբերումներից մեկն այն է, որ ընդլայնեցինք մեր ֆիզիկական SIM քարտերի ծածկույթը: Եթե նախկինում mobineX-ի ֆիզիկական SIM քարտերով ճանապարհորդական ինտերնետը հասանելի էր միայն Եվրոպայի երկրներում, հիմա այն հասանելի է ամբողջ աշխարհում: 2024 թվականից մեր բաժանորդները կարող են ակտիվացնել ճանապարհորդական ինտերնետը թե՛ ֆիզիկական SIM քարտով, թե՛ էլեկտրոնային eSIM-ով ցանկացած պահի և ցանկացած վայրում:
Բացի դրանից, 2024 թվականին թողարկեցինք մեր շարժական հավելվածը: Այժմ օգտատերերը կարող են գրանցվել և վավերացնել իրենց հաշիվը ոչ միայն կայքի, այլ նաև mobineX-ի հավելվածի միջոցով, ինչը դարձնում է մեր ծառայությունները ավելի հասանելի: Մոբայլ հավելվածի հիմնական առավելությունը այն է, որ ոչ միայն կարող եք ստուգել և լրացնել MB-ները, այլ նաև կատարել զանգեր ինչպես միջազգային, այնպես էլ տեղական ֆիքսված և շարժական համարներով:
Մեկ այլ կարևոր քայլ էր սահմանափակված ինտերնետ փաթեթների ներդրումը: mobineX-ի բաժանորդները կարող են ընտրել այնպիսի փաթեթներ, որոնք ունեն կոնկրետ քանակությամբ MB-ներ՝ որոշակի ժամանակահատվածով, կամ օգտվել անսահմանափակ ճանապարհորդական ինտերնետից, ինչը հնարավորություն է տալիս ամբողջ ճանապարհորդության ընթացքում պահպանել շարունակական կապ և այլևս չհետևել տվյալների օգտագործմանը:
Ինչ է նպաստել mobineX-ի ժողովրդայնացմանը
2023-ի համեմատ, 2024 թվականին mobineX-ը 500%-ով աճեց, ինչը մեզ շատ ուրախացնում է: Այս տարի մենք փորձեցինք մասնակցել բոլոր կարևոր միջոցառումներին և աջակցել mobineX-ի պոտենցիալ ու արդեն գոյություն ունեցող բաժանորդներին: Օրինակներից մեկն է EURO2024-ի շրջանակներում անցկացրած մեր խոշոր ակցիան: Գերմանիա մեկնող բոլորին mobineX հավելվածից տրամադրեցինք 3 ԳԲ Գերմանիայի ինտերնետ և 90 րոպե խոսելու ժամանակ: Այս նախաձեռնությունը նպաստեց ընկերության ճանաչելիության բարձրացմանը:
Բացի այդ, mobineX-ի վերաբերմունքն աջակցող տարբեր ոլորտներում գործող գործընկեր կազմակերպությունները օգնում են: Մեր համագործակցության արդյունքում առաջացել են հետաքրքիր և բազմազան առաջարկներ, որոնք շատ ուրախացնում են մեր բաժանորդներին: Սա ազդել է ստարտապի ժողովրդայնացման վրա:
Վերջնական խոսքեր
Այժմ mobineX-ի ճանապարհորդական ինտերնետից օգտվելը հնարավոր է աշխարհի ցանկացած կետում: Մենք շարունակում ենք զարգանալ և խոստանում ենք մեր բաժանորդներին դեռևս շատ նորություններ: Շնորհակալություն, որ ընտրեցիք mobineX: Հուսով ենք, որ հետագայում շարունակելու եք համագործակցել մեզ հետ: Իսկ մենք կփորձենք երբեք չկորցնել ձեր սպասումները: